⭐⭐⭐⭐⭐ Analizowałem możliwości odzyskania pieniędzy z kredytu frankowego z kilku kancelarii. I okazało się, że macie najbardziej przejrzyste i korzystne warunki.
Trochę zdziwiło mnie to, że nie chcecie mnie do niczego przekonywać. No i mam na nowe autko.
Andrzej, Krosno
Dostarczenie wsparcia dla osób potrzebujących pomocy i porady prawnej w najważniejszych kwestiach dotyczących prawa rodzinnego, majątkowego i karnego jest misją i celem serwisu Biura-Prawne.com.
Staramy się wyjaśnić trudne kwestie prawne i pomóc zrozumieć możliwości i sposoby postępowania w takich przypadkach jak: rozwód, podziału majątku po rozwodzie, postępowanie spadkowego, proces uzyskania zachowku.
Jako popularny serwis internetowy Biura-Prawne.com publikujemy ważne treści, artykuły i informacje. Dostępna wiedza, zawierająca opis najbardziej typowych i najczęściej pojawiających się sytuacji prawnych,
pomoże Ci zrozumieć wybrane, trudne kwestie i procedury prawne po to by móc świadomie podejmować odpowiednie decyzje życiowe.
Być może jednak nie chcesz pozostawiać przypadkowi swoich spraw zwiazanych z rozwodem, podziałem majątku po rozwodzie, sprawy spadkowej lub dotyczącej innych kwestii majątkowych.
Wtedy nasi najlepsi adwokaci i radcowie prawni, którzy specjalizują w prawie rodzinnym, majątkowym i spadkowym, prawie karnym i medycznym, pomogą Tobie w rozwiązaniu problemów w trakcie sporów
oraz w dochodzeniu swoich praw i należności.
Udział dobrego prawnika zapewnia właściwy i rzetelny przebieg każdego postępowania, chroni przed ewentualnymi konsekwencjami błędnych decyzji lub brakiem znajomości przepisów, które mogą pojawić się także w przyszłości.
Znajomość procedur zapewnia możliwie jak największe skrócenie czasu postępowania.
W każdej chwili możesz skorzystać z profesjonalnych porad prawnych on-line lub umówić się na osobistą wizytę z prawnikem,
który skutecznie wyegzekwuje Twoje prawa i zapewni prawidłowy, możliwie jak najszybszy przebieg Twojej sprawy.
Biura-Prawne.com to wyjątkowi i empatyczni prawnicy od rozwodów, adwokaci od spraw spadkowych i zachowku, prawnicy od spraw karnych i błędów medycznych
W zakładce ARTYKUŁY znajdziesz wybrane, interesujące i pomocne treści i publikacje na temat prawa rodzinnego.
Podpowiadamy jak w sposób spokojny i rzetelny dokonać rozwodu i podziału majątku, uzyskać alimenty i ustanowić sprawowanie władzy rodzicielskiej.
Poruszamy także tematy uzyskania zachowku i spadku.
Pytania i odpowiedzi (Q&A, FAQ)
Jeśli interesują Cię kwestie prawne rozwodu, podziału majątku, spadku, zachowku i inne, to tutaj uzyskasz odpowiedzi na najczęstsze pytania.
Być może pomogą Ci one podjąć właściwe decyzje i znaleźć sposób rozwiązania Twojego problemu prawnego we własnym zakresie.
Jeśli jednak procedury prawne są Ci obce lub nie chcesz pozostawiać tak ważnych kwestii przypadkowi, to warto skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika.
Chcesz rozwodu, dochodzisz spadku lub zachowku, walczysz z bankiem lub trafił Ci się trudny przypadek?
Pamiętaj - w każdej chwili możesz do nas zadzwonić.
Jeśli nie ma zgodnego stanowiska byłych małżonków, to podział majątku wspólnego po rozwodzie oraz wszelkie roszczenia, rozstrzygane są w postępowaniu sądowym.
Spadek. W sytuacji braku wspólnego stanowiska spadkobierców i niemożliwości przeprowadzenia ugodowego postępowania spadkowego należy przeprowadzić sądowe postępowanie spadkowe.
Zachowek ma na celu ochronę osób najbliższych spadkodawcy, które z różnych powodów nie uczestniczyły w podziale spadku. -
np. zostały pominięte w testamencie lub w darowiznach.
Jest to świadczenie pieniężne, które jest należne osobie uprawnionej, takiej jak na przykład dziecko lub inna osoba, w celu zaspokojenia jej potrzeb życiowych.
Porady on-line. Potrzebujesz rzetelnej konsultacji? Za pośrednictwem naszego serwisu można skorzystać z porad on-line, udzielanych przez najlepszych prawników w swojej dziedzinie.
Jak uzyskać bezpłatną pomoc prawną? Nasz serwis nie udziela bezpłatnych porad. Informacje o punktach, które bezpłatnie służą pomoc dla osób uprawnionych
dostępne są najczęciej na stronach internetowych urzędów miast i gmin lub ośrodków pomocy społecznej...